Nostalgia copilăriei în România, trecut și prezent - Ceas mecanic rusesc desteptator SLAVA. Carcasa avea forma globului pamantesc cu o racheta in jurul lui. Foto imi apartine. | Facebook
Cadran negru, carcasa gri - Mir Automatic - ORA10.ro
Nostalgia copilăriei în România, trecut și prezent - Ceas mecanic rusesc desteptator SLAVA. Carcasa avea forma globului pamantesc cu o racheta in jurul lui. Foto imi apartine. | Facebook
ceas Slava President, mecanism 2428, serie foarte mică - Ceasuri şi accesorii pentru ceasuri