MEGA IMAGE - La fiecare 20 de lei cheltuiți primești un punct bonus pentru a-ți completa talonul Neoflam! În plus, la scanarea Cardului Connect, punctele bonus se dublează. Așa că, vino pe
Mega Image - Neoflam | O nouă experiență te așteaptă în bucătăria ta! Fii cu ochii pe noi pentru a afla ce ți-am mai pregătit. 😊 | By MEGA IMAGEFacebook
MEGA IMAGE - Mai sunt doar două zile în care poți achiziționa produsele Neoflam dorite! Hai pe la noi până duminică, 14 martie, și adaugă în bucătăria ta produsele Neoflam care lipsesc.
MEGA IMAGE - Completează-ți colecția de cuțite Kuhn Rikon, pe care te poți baza atunci când prepari mese pentru cei dragi. Ce mai aștepți? Hai la Mega! 😊 Și mai multe detalii
MEGA IMAGE - Pentru ca stim ca ti-a placut colectia de cutite vivo | Villeroy & Boch Group, am prelungit campania pana pe 14 februarie! Și cum o surpriza nu vine niciodata
![Noua campanie Mega Image cu puncte este despre tacâmuri și electrocasnice Jamie Oliver - nwradu blog Noua campanie Mega Image cu puncte este despre tacâmuri și electrocasnice Jamie Oliver - nwradu blog](https://www.nwradu.ro/wp-content/uploads/2018/10/feat_mega_image_jamie_oliver.jpg)